VINN

Kiralama Sözleşmesi

SÜRÜCÜ BELGESİ VE KİRALAMA YAŞI

En az 1 yılgeçerli sürücü belgesine sahip 21 yaşında olma koşulları aranır.

KİRALAMA SÜRESİ

En az kiralama süresi 24 saattir.

UZUN SÜRELİ KİRALAMA

En az kiralama süresi 30 gündür. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için ofisimizi arayınız.

FİYATLARA DAHİL OLAN VE OLMAYAN HUSUSLAR

Fiyatlara araçların sınırsız kilometrede kullanım hakkı, yağlama ve teknik bakım giderleri dahildir. Akaryakıt, Hasar Sorumluluk Sigortası(Kasko), Hırsızlık Sigortası,SOS Süper Ferdi Kaza Sigortası, Tek-Yön Ücreti,Teslim Etme / Teslim AlmaÜcreti, Bebek Koltuğu Ücreti ile %18 Katma DeğerVergisi ayrıca hesaplanır.Araçların müşteriye teslimi benzin dolu ya da boş yapılır. Eksik veya boş depo benzin ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı,hizmet ücreti ile birlikte alınır.

TEK-YÖNLÜ KİRALAMALAR

Aracın başka bir şehirde iadesi durumunda, kira süresine bakılmaksızın Tek-Yön ücreti uygulanır. Ücret bilgileri için Rezervasyon Merkezimizi veya Satış Ofislerimizi arayabilirsiniz.

İLAVE SÜRÜCÜLER

Aracın,kiralayan şahıs dışındaki kişi / kişilerce kullanılabilmesi; ilave sürücü /sürücülere ait Sürücü Belgesi bilgilerinin,ücret karşılığında olmak üzere, Kira Sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya her hangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi /kişiler ayrı, ayrı ve müşterek sorumlu tutulurlar. Fiyat ve ayrıntılı bilgi için VINN RENT A CAR ofislerini arayınız.

TESLİM ETMEVE TESLİM ALMA

VİNN RENT A CAR ofislerinin bulunduğu şehir ve beldelerde, belediye sınırları içerisinde olması koşulu ile, araçların müşteriye teslimi ve müşterinden teslim alınması ücretsizdir. Ancak VİNN RENT A CAR ofisinin bulunmadığı şehir ve yörelerde yapılacak teslim etme ve teslim alma hizmetlerine ücret uygulanır. Daha fazla bilgi için seyahat acentenizi veya VİNN RENT A CAR ofislerini arayınız.

TESLİM GECİKMELERİ

Araçların geriye tesliminde 3 saate kadar olan gecikmelerde, her saat için, sözleşmeye uygulanan kira fiyatının 1/3´ü, 3 saati aşan gecikmelerde 1 günlük kira fiyatı alınır.

ÖDEME

Kiralamanın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında Nakit, EFT,Visa, Eurocard, Master Card,Access veya bilinen diğer kredi kartlarından biri ile tahsil edilir.

TRAFİK CEZALARI

Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.

DİĞER HİZMETLER

» Bebek Koltuğu gereksinimleri, 48 saat önce haber vermek koşuluile temin edilir. Ücretiçin seyahat acentenizi veya VİNN RENT A CAR ofislerini arayınız. » Yurt içive yurt dışında ihtiyacı duyulan Şöförlü Lüks Araç talepleriniz için VİNN RENT A CAR ofislerini arayınız.

 

ÖNEMLİ NOTLAR

» Her hangi kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza,hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde satın alınantüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3´cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıplarıda içermek üzere kiracıdan tahsil edilir.

Daha fazla bilgi için VİNN RENT A CAR ofislerinden VİNN RENT A CAR Sigorta Çeşitleri& Bilgileri broşürü isteyiniz.

» Aracın arızalanması veya herhangi bir nedenle desteğe ihtiyaç duyulması durumunda,aşağıdaki telefonlardan yardım temin edilebilir.Bizi sosyal medyada takip edin